KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16847015
nr 1684 7015
Helmer Avasalu
(1908-2000), Sverige
Akvareller, 8 st, Oramade lösa blad, kustmotiv, 12x15 - 23x29 cm. Signerad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 mars 2025
kl 20:35:12
3/3 17:56:47
Helmer Avasalu
Läs mer om Helmer Avasalu